Ameliyatsız Burun Estetiği ve Burun Küçültme

Ameliyatsız Burun Estetiği ve Burun Küçültme

Ameliyatsız Burun Estetiği ve Burun Küçültme Klinik ortamında, yalnız 10 dakika içinde uygulanabilen geçici dolgu maddeleriyle burun estetiği yapılabiliyor. Sıhhat teknolojisinin geldiği noktada artık ameliyat haricinde da bir seçeneğimiz var.

Ameliyatsız Burun Estetiği ve Burun Küçültme

Doğru eğitim, doğru seçilmiş dolgu materyali ve yüz yapısına uygun güzel duyu bir bakış açısıyla burun kusurlarını ortadan kaldırmak mümkün. Yurt haricinde uzun süredir uygulanan bu yöntem, ekonomik olmasının yanı sıra, son aşama süratli ve doyurucu sonuçlar verebiliyor. Üstelik uygulama yalnız 10 dakika sürüyor.

Ameliyatsız burun dolgusu işleminin bir öteki mühim başarısı da, travmalardan yada güzel duyu burun operasyonlarından sonrasında ortaya çıkan deformitelerin oldukça acele bir halde düzeltilebilmesi. Esasen ihtiyaç duyulan biçim, belli oranlarda elde edilmiş olduğundan bu burunların düzeltilmesi adeta bitmiş bir resmi rötuşlamak kadar kolay oluyor. Uygulama sonrasında lokal şişlik ve morlukların oldukça kısa bir süre içinde geçtiğini belirtiyor.

Beğenilmezse çözümü var

Bu metodun en iyi yanlarından biri, tecrübe etme şansı vermesi. Beğenilmediği takdirde, bu dolgu maddesini 2 – 3 gün içinde eritebilen güvenli maddeler de mevcut. Sadece şimdiye kadar burnundan memnun olmayan ve dolguyu eritmek isteyen hastamız olmadı. Ameliyatsız Burun Estetiği ve Burun Küçültme

Ameliyatsız Burun Estetiği 1-3 yıl arası tesir

Uygulamanın tesiri ortalama 1 yıl kadar sürebiliyor ve bu sürenin sonunda da dolgu maddesi tamamen bitmediğinden birazcık ilaveyle noksan giderilebiliyor. Öte taraftan burun hareketsiz bir bölge olduğundan, etkinin daha uzun sürdüğü, bazı hastalarımızın 2-3 yıl kadar kullanabildiğini gözlemledik,” diyen Türbedar, bu dolgu enjeksiyonunda hyaluronik asit kullanılması icap ettiğini, şu sebeple daha uzun etkili kalıcı yada yarı-kalıcı ürünlerin, zaman içinde fena etkileşimlere niçin olabildiğini söylüyor.

Ameliyatsız Burun Estetiği Kimler için uygun?

– Kemerli burundan yakınanlar
– Burun sırtı, ucu ve yan kısımlardaki hacim eksikliğinden yakınanlar
– Güzel duyu ameliyat sonrası hafifçe düzeltme ve revizyona gereksinim duyanlar
– Burunlarında eğrilik, yamukluk ya da asitmetri olanlar
– Kırık burundan meydana gelen şikayetleri olanlar
– Burun delikleri asitmetrik olanlar
– Burun ucunda düzeltme ya da kaldırma isteyenler
– Burun köprüsünün düzelmesini isteyenler

-Ameliyatsız Burun Estetiği ve Burun Küçültme

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM