Kızıl Saçtan Sarıya Nasıl Dönülür

Kızıl Saçtan Sarıya Nasıl Dönülür

Kızıl saçtan sarıya nasıl dönülür en zor renkler arasındadır ve bu nedenle kırmızı renkli saçları sarışına çevirmek zordur. Saç rengini başarılı bir şekilde değiştirmek için profesyonel bir renk sanatçısına danışmalısınız. Önce saç rengini başarılı bir şekilde değiştirdiyseniz ve sarışın yapmaya çalışmaya cesaret ediyorsanız, kırmızıdan sarışınlığa nasıl geçileceğine dair birkaç adım daha aşağıda bulabilirsiniz.

Kızıl Saçtan Sarıya Nasıl Dönülür.

Saçınızdaki kırmızı rengi kaldırmak için bir renk soyucu kullanın. Saç rengini kırmızıdan sarışaya dönüştürürken, turuncu tonlarla sonuçlanabilir. Bu nedenle, mümkün olduğunca çok kırmızı boya çıkarttığınızdan emin olun. Herhangi bir salondan bir renk striptizcisi satın alabilir ve uygulamanın nasıl yapılacağına ilişkin üreticinin talimatlarını takip edebilirsiniz. Saçlarınız daha sonra lekeli görünebilir ve daha sonra kırmızı ve doğal saç renginin karışımı olabilir.

Eski boyayı çıkarın

Bir renk soyucu uygulayarak tüm boya kaldırılmaz. Ağartma, ölenlerin ardından kırmızı veya turuncu çizgilere neden olan kalan kırmızı rengi giderir. Ağartıcı paket üzerindeki talimatlara göre toz halinde saç ağartıcısını 20 hacimli bir geliştirici ile karıştırın. Karışımı saçınıza cömertçe uygulayın ve durulamadan önce 20-45 dakika bekletin.

Saçınızı ağartın

Saçınızı değiştirin Boya çıkarıldıktan sonra saçınızı gençleştirmek için kremi uygulayın çünkü bir renk soyma aleti veya saç ağartma saçta serttir. Kozmetik tedavisi saçınızı nemlendirir ve boyarken saçlarınızı korur. Durulamadan önce 15-20 dakika boyunca saçınızı değiştirin. Kızıl Saçtan Sarıya Nasıl Dönülür
Saçınıza herhangi bir sarışın tonunu uygulayın. Ölmeden sonra yeşilimsi bir renk tonu oluşturabileceğinden kül tonundan kaçının. Sarışın boya uygulandıktan sonra saçınızı değiştirin.

Sarıya boyayın.

Boyalı saçlarınızı  şampuanla iyice yıkayın. Mor şampuan, sarışın saçlarınızda görünebilecek her turuncu veya kırmızı tonları ortadan kaldırır. Şampuan pek çok salonda hazır.

Şampuan Düzgün Kullanın.

Boyalı saçlarınızı şampuanla iyice yıkayın. Şampuan, sarışın saçlarınızda görünebilecek her turuncu veya kırmızı tonları ortadan kaldırır.

Saçınızı Başarıyla Boyama Püf Noktaları.

Kırmızıdan sarışın noktasına nasıl başarıyla geçileceğine ilişkin bazı yararlı ipuçları:
Ekstra bir boya kutusu satın alın

Saçınız kalın ve omuz uzunluğu veya daha uzunsa, başınızın tamamını boyamak için iki kutuya ihtiyacınız olabilir. Ekstra kutuyu kullanmamanız durumunda bir dahaki sefere saklayın.

Bir alet almak için ortada durmaktan kaçınmak için renklendirme işlemlerine başlamadan önce tüm aletlerinizi yerleştirin. İhtiyacınız olan tüm araçları kutudaki talimatlardan kontrol edin.

Tüm Malzemeleri Toplayın.

Kızıl Saçtan Sarıya Nasıl Dönülür.

Boya kabını doğrudan saçınıza süpürmek eğlenceli ancak dağınık ve kesin değil.Bir kabın içinde renk karıştırın ve profesyonel ve hatta bitirmek için renk fırçası kullanın.

Boya Şişesinden Sıkılmamalıdır.

Saçınızı çıplak renklendirin Kıyafetlerinizi boyamamaktan sakınmak için saçınızı dökerken soyabilirsiniz. Alternatif olarak, düğmelerle bir gömlek veya elbise giyebilirsiniz. Yüzeyleri havlu veya çarşaf yerine çöp torbaları ile örtün. Ayrıca, alnınızı boya korumak için goopy salve yerine saç çizginize katı bir dudak balsamı uygulayın.
Bir iplik testi yaptığınızdan emin olun.

 Her şeyin mükemmel bir şekilde çalıştığından emin olmak için başın üstünde uygulamadan önce birkaç kesilmiş veya gizli ip üzerinde yeni bir gölgeyi test edin.

Saç köklerinin en renk ve işleme süresine ihtiyacı vardır. Önce orada boya uygulayın, sonra saçın geri kalanından tarayın. Saçınızı dört ila altı bölüme ayırın.

Köklerle Başla.

Önünüzü renklendirmek için banyo aynasını kullanın ve sonra saçınızın arkasını görüntülemek için el aynasını tutun. İki aynayı kullanırken bir noktayı kaçırmayacaksınız.

İki Aynayıda Kullan.

Yakın ıslak mendilleri yerleştirin Boya sıyırıcılarını süpürmek için ıslak mendil kullanmak , kırmızıdan sarışınlara nasıl geçileceğimize dair bir diğer yararlı ipucudur. Boya sıçramalarını temizlemek zordur. Vurgulamak için bir diş fırçası kullanın.

Paskalya çubuğu veya temiz bir diş fırçası kullanarak yeni rengin iki tonunda daha hafif olan başka bir boya vurgulayın. Vurguları güneşin saç çizgisi gibi vurduğu yerlere uygulayın.

Kırmızıdan platine geçmek gibi aşırı renk değişiklikleri çok sayıda işlemi içerir. Renk tonlarını değerlendirebileceği ve hasarı en aza indirebileceği için bir saç rengi uzmanı bu tür değişiklikleri halledecektir. Mevcut rengin daha koyu veya daha açık bir tonunu kullanın.

Evde Aşırı Renk Değişiklikleri Yapmayın.

Boyanın yüzey boyamasını önlemek için dolaşmadan önce boyalı saçlarınızı tek kullanımlık bir duş başlığı ile örtün.

Saçınızı bir duş başlığı ile örtün

Ekstra eldiven satın al.

Boya yıkarken temiz eldivenlere ihtiyacınız var. Orijinal eldivenleri tekrar kullanamayacağınız durumda ekstra bir eldiven çifti var.

Kızıl Saçtan Sarıya Dönmek Gerçekten Size Uygun mu?

Kırmızıdan sarışın dönmeden önce düşünceler:
Sarışın göz renginizi ve cildinizi tamamlıyor mu?

Çocukluk fotoğraflarınızdan doğal bir sarışın olup olmadığını kontrol edin. Cildinizin tonunu tamamlayan sarışın bir gölge yapın. Serin olmayan cilt tonları ve daha sıcak tonlar için ideal altın tonları için brason olmayan kül tonları idealdir. Sarı sargının sarı tonlarda yıkanmış bir efekti bırakabileceğini unutmayın.

Birden Fazla Uygulama İçin Zamanı Ve Parayı Harçamak İstiyormusunuz?

Tam bir dönüşüm için birden fazla renk randevusu ve tedavisi gerektirebilir. Saçlarınızın sağlıklı tutulması her geçen gün daha açık ve daha hafif hale gelmek zor bir iştir. Hizmetler arasında nemlendirme, saçlarınızı sağlıklı tutmanız için gereklidir. Bu süreçte saç maskelerini uygulayamazsınız.

Saçın Sağlıklı Mı.

Hasar görmüş saçlara renk uygulanması, sadece biten daha fazla etkiye sahiptir. Hasar görmüş saçlar boyama işlemini etkiler ve saçınıza renk absorbe eder. Saçlarınız renk, sıcaklık veya güneş hasarından kötü şekle sahipse, sarışın dönüşümü başlatmak için sağlıklı olana kadar bekleyin.

Sıcak Şekillendirme Araçlarından Uzak Durabiliyormusunuz?

Renkli saçlar her gün daha hafif hale geldiğinden sürekli hasar alır. Üzerinde sıcak şekillendirme aletleri kullanılması, proteinin çapraz bağlantısını zayıflatan dahili hasarlara neden olabilir. Sıcak aletleri kullanmanız gerekiyorsa, sıcaklıkları düşük tutun ve saçlarınız üzerinde hasarları en aza indirgemek için saçınıza ısı koruyucu madde uygulayın.

Kırmızıdan sarışına nasıl gideceğinizden veya yeni rengi korumanın ne olduğundan emin değilseniz, sarışın dokunuşları düşünün. Dokunuşlar kafa kafaya dönüşmeden daha iyi işleyebilir. Babylights ve karanlık herkes için gurur verici ve düşük bakım gerektirir.
Tam sarışın sana yakışmazsa babylights’ı ya da biraz sombre düşünün.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM